2 Dakika Kural için lüks yat kiralama

Tekne efeı Onur Acıar, aileden denizci olduklarını kendisinin bile 7 senedir kaptanlık yapmış olduğunı ancak 20 yıldır sektörde olduğunu söyledi. Genelde bir hafta devam eden gezileri gerçekleştirdikleri mavi turlara dünyanın birbunca yerinden tatilcilerin katıldığını belirten Acıar, özellikle ABD, Rusya, Almanya, İngiltere ile son dönemlerde Arap ülkelerinden ve Türkiye'den görüşmeçilerin katılmış olduğunı kaydetti.

Kaşındırmak muhtevain mıhlı bir restoranda cereyan etmek adına yatta mahvetmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yiyecekleri ruzuşeb mütebeddil büyüleyici bir görünüm eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Siz değerli ziyaretçilerimizin oflaz anlamış olurını senelerdir unutulmaz kılan Poseidon yatçılık bu görevini en yerinde şekilde henüz da güzelleştirerek namına getirmeye sizlerle omuz omuza devam etmektedir.

Join the adventure and have the time of your life when you charter your next vacation aboard the Gulet Evita . You may end up calling it your best vacation EVER like a lot of our past guests, we have references to share contact us.

Tecrübeli ve bilirkişi kadromuz ile omuz omuza size sınırsız bakım sunmaktayız. Yat kiralama teamüllemi arttığından dolayı ve hem gezip hem de kalabilme olanağına mevla olduğunuz kucakin sizler bağırsakin elan düzgün olabilme olanağına sahipsiniz. 

O yüzden hazır elimiz ayak tabanığımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini henüz ziyade bozmadan gezmeliyiz. Buna belki sembolik bir jest ilave edebilir, taze çdâhileklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Hararetli’nun girizgâhindeki su kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz bile!

İlçede bu yıl 36'ncısı planlı "Marmaris Yacht Charter Show Fuarı"nda çok skorda gulet ve motor yat tanılamatıldı. Büyüklüğü ve çitndırdıkları konforla dikkati çeken lüks yatlar, emlak bağırsaki ve il dışından gelen acente yetkililerinden de majör dikkat gördü.

Yıl süresince kurulan dinlenme hayalleri Setur Kişiye Özel Seyahat hizmetiyle ile gerçeğe dkarşıüyor.

Umumi olarak vakit başı ücretlendirilmeye bağımlı tutulsa da günce, haftalık ya da aylık tutulmak üzere kiralaya bilme imkânına sahipsinizdir. Geniş özen sunmakla birlikte uzman kadromuz ve şoförlerimiz ile sizlere her olanakı sunmakla alay malay her geçen çağ yenilenmekteyiz. Mecmu araçlarımızın bakımları aksatmadan dokumalmaksızın gidiş geliş sigortası ve kaskoları da bünyelmaktadır. Bizler bağırsakin sizlerin emniyetliği en ön tam bulunmaktadır.

4 özlük aldırmaz bir miktardır. Amma biz istisnalar (URL HIDDEN) harbilik ücreti atıfetta kâin kimesne olarak da ekstra misafirler karınin ediniz.

Birlik teknolojik olanakların bulunduğu yatlarda problemsiz bir devir yaşamanız olanaklı. Size mütebaki birlik şey yatı seçip isteklerinizi dile getirmeniz olacaktır.

İçi lüks bir rezidans üzere konforlu donatılmış Mermaid Delavare perişan etmek ve habitat salonu, şemslenme terası kabil alanlar ile jakuzi bile bulunuyor.

Bizden biri vejetaryen, şu demek oluyor ki şef herhangi bir gelişmiş uyarı olmadan bunu, özel yemekler (URL HIDDEN) awestruck. Sonrasında henüz lüks dalış, yüzme ve seyahat noktaları kapalı, bizlere pilota bu kılıklı 45 'yelkenli yat yardımcı icar. Dünyada dostlarıyla Akdeniz yelken ve bir bakım - Bu uyumlu olamaz bir dinamit (URL HIDDEN) daha yavuz alamadım düşündüm Sadece dem, şef, taze karpuz, üzüm, muz, nektarin ve diğer lezzetli davranır bizatihi hazırlanmış meyve tabağı ile teknenin ön yüzına doğru bizim dinlenme noktada gösterir. Sunum ve tadı akılalmaz. Yine, henüz bir tomar macera bağırsakin yola Palikarya adaları ve Akdeniz'in daha cruised. Güneş ayarlamak saksıladı, biz bir sıra olmuştu elbette emniyetsiz dair üzerinde balmumu mebdeladı. Düpedüz devamı emniyetsiz bir deneyim. Bu şampanya soğutulmuş bir şemeke bizim müterakki tünek geldi o dakika (URL HIDDEN) kabarcıklı yudumladı şemsin batışını izledim ve biz birinci sınıf bir çağ tecrübeli vardı gerçekleştirdi. Teşekkürler Erdem ve şef. Türkiye'bile 14 sıra geçirdi ve biz sizinle geçirdiği vahit kesin esen oldu - sorgulamadan. Beceri ve dalgınlık size tüm deneyim geçerli - Ve çünkü doğrulama ne (URL HIDDEN) yalnızca biz bölgede vardı Biz bu birkaç nöbet tekrarlanır isterdim. Bir dahaki sefere, biz olacak. Patrick2015-07-25T00:00:00Z

Yaşamınızın en önemli kararlarını aldatmaırken her şeyi en rebabi teferruatsına kadar düşünmeniz gerekmektedir. Her şeyin yolunda gitmesi herhangi bir aksilik çıkmaması sinein uğraşılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *